Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Приватна установа “Український інститут дитинства” є освітньою установою, створеною для сприяння формуванню якісного людського капіталу з раннього дитинства. Ми віримо, що розвиток дітей є основою для процвітання України як демократичної, суверенної, правової та соціальної держави. Інститут працює над тим, щоб виховувати нове покоління, забезпечуючи їм можливості для якісної освіти та всебічного розвитку. Основним напрямом діяльності Приватної установи “Український інститут дитинства” є реалізація освітніх програм у сфері неформальної освіти, зокрема освіти дорослих, післядипломної та позашкільної освіти, а також програм для дітей дошкільного віку. Ми створюємо умови для безперервного навчання, починаючи з перших років життя, спрямованого на підтримку дітей, сімей та суспільства.
Інститут здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, Законів України «Про освіту», «Про наукову і науково-технічну діяльність», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», інших законів України та нормативно-правових актів, міжнародних договорів України, укладених в установленому законом порядку.
Приватну установу “Український інститут дитинства” (далі – Інститут) було створено 22 березня 2024 року. Створення Інституту стало відповіддю на зростання потреби в підтримці розвитку дитячого потенціалу та впровадженні сучасних підходів до навчання і виховання дітей дошкільного віку.З перших днів своєї діяльності академічна спільнота Інституту зосередилась на здійсненні освітньої діяльності за програмами неформальної освіти для дітей та дорослих, у тому числі батьків, а також підвищенні професійної кваліфікації та рівня професійної майстерності науково-педагогічних, педагогічних працівників, інших працівників закладів освіти та субʼєктів освітньої діяльності. Завдяки зусиллям засновників та їх команді ПУ “Український інститут дитинства” активно розвивається і вже став платформою для впровадження інноваційних програм, наукових досліджень і проєктів, спрямованих на підтримку дитинства та сімейних цінностей в Україні.
Основною місією діяльності Приватної установи “Український інститут дитинства” є задоволення потреб громадян, суспільства, бізнесу і держави в розвитку освіти, підвищення її якості, у підготовці для цього висококваліфікованих фахівців, постійного оновлення їх професійних компетентностей та підвищення рівня професійної майстерності, для ствердження у суспільстві цінностей дитинства, батьківства, сімейних цінностей, цінностей постійного пізнання та розвитку з перших кроків життя, створення можливостей для здобуття освіти впродовж життя, адвокації інтересів дитини та сім'ї, освіти та науки перед органами влади усіх рівнів, для ствердження гідного ставлення та консолідації зусиль громадян, суспільства і держави щодо осіб, які формують людський капітал країни з дитинства, для їхньої підтримки та створення умов для їх продуктивної діяльності.
Статут Приватної установи “Український інститут дитинства” є ключовим установчим документом, який регламентує діяльність Інституту відповідно до вимог чинного законодавства України. Статут визначає основні напрями роботи, права та обов’язки Інституту, його структуру, а також принципи організації освітньої, наукової та адміністративної діяльності.Основні положення Статуту охоплюють наступні аспекти: заснування та правовий статус, головні завдання Інституту, права Інституту, структуру Інституту, мовну політику Інституту, основні принципи діяльності Інституту, права та обов'язки учасників освітнього процесу (здобувачів освіти, науково-педагогічних та педагогічних працівників, батьків), особливості наукової, науково-технічної та науково-організаційної діяльності Інституту, організацію освітньої діяльності Інституту, здійснення фінансово-господарчої діяльності Інституту, порядок діяльності органів управління інститутом, дорадчі органи, органи самоврядування в Інституті, а також здійснення нагляду (контролю) за діяльністю інституту.Даний Статут є основою діяльності ПУ “Український інститут дитинства” і забезпечує дотримання законодавчих норм та високих стандартів у сфері освіти.
Центр підвищення кваліфікації та розвитку професійної майстерності
Кваліфікаційний центр
Наукове відділення
Науково-методичний центр
Служба психологічного та психолого-педагогічного супроводу
Центр підтримки батьків
Центр освіти та піклування для дітей раннього та дошкільного віку
Центр неформальної освіти підлітків та молоді
Центр моніторингу якості освіти
Юридична служба та служба правового захисту
Кадрова агенція
Видавництво та копі-центр
Служба цифровізації в освіті
«Освітня біржа»
Руслана Найда
Катерина Ковальчук
Оксана Панченко
Наталія Гагаріна
Анастасія Сухомлінова
Катерина Станкевич
Керівник Центру освіти та піклування для дітей раннього та дошкільного віку
Валерія Безуглова
Керівник Центру неформальної освіти підлітків та молоді
Вікторія Годунко
Світлана Абрамян
Катерина Кузьмич
Громадське обговорення проєкту професійного стандарту за професією «НЯНЬКА»
Заступнику Міністра соціальної політики України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації
Президенту Українського союзу промисловців і підприємців України Голові Об’єднання організацій роботодавців України
Голові Антикризового штабу
Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти»
Асоціація приватних закладів освіти України
Національний університет «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка»
Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника
Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького
Державний заклад «Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського»
Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
Володимирівський педагогічний фаховий коледж ім. А. Кримського
Богуславський гуманітарний фаховий коледж ім. І. С. Нечуй-Левицького
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Університет Григорія Сковороди в Переяславі
КЗ “Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка”
ВСП "Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ"
Комунальний заклад вищої освіти «Кременчуцька гуманітарно- технологічна академія імені А.С.Макаренка»
Напишіть нам
Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Can't send form.
Please try again later.